Doradztwo w budownictwie

Przeraża Cię ilość formalności związanych z budową?

Przeraża Cię ilość formalności związanych z budową?

Ilość wymagań koniecznych do spełnienia przez inwestora przeraża często jeszcze przed zakupem gruntu. Droga od pomysłu do odbioru kluczy do gotowego budynku potrafi być kręta i wyboista. Często już na starcie okazuje się, że nawet najlepszy budżet nie gwarantuje powodzenia, gdy na drodze stają skomplikowane przepisy, długotrwałe procedury i niepewne otoczenie biznesowe.

Ibco wychodzi naprzeciw tym inwestorom, którzy niepewnie czują się w gąszczu przepisów lub mają po prostu zbyt małe zasoby kadrowe by samodzielnie przygotować się do inwestycji budowlanej.

Pomagamy już na etapie oceny potencjalnego gruntu pod kątem planowanej inwestycji. Reprezentujemy inwestora przed właścicielami gruntów wytypowanych do zakupu, przed instytucjami rządowymi i samorządowymi oraz przed potencjalnymi architektami i wykonawcami.

Mamy doświadczenie poparte sukcesami w przeprowadzaniu procesów uzyskania warunków zabudowy, uzgodnień środowiskowych i infrastrukturalnych. Współpracujemy z najlepszymi biurami projektowymi, architektami, notariuszami i radcami prawnymi.

Niezależnie czy Twoim planem jest niewielka hala produkcyjna, ferma hodowlana czy centrum logistyczne – jesteśmy do dyspozycji.

Udostępnij

O autorze